<strong>Zapraszamy na pielgrzymkę Akcji Katolickiej</strong> <strong>11-15 czerwca 2024</strong>

Zapraszamy na pielgrzymkę Akcji Katolickiej 11-15 czerwca 2024

11 czerwca

Wyjazd o godz. 5.00 z parkingu przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach. Koszalin – Msza święta, zwiedzanie Katedry Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Kołobrzeg – zwiedzanie Bazyliki Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Kamień Pomorski – zwiedzanie Konkatedry św. Jana Chrzciciela z koncertem wokalno-muzycznym. Nocleg w ośrodku Duszpasterskim Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w Trzęsaczu. Obiadokolacja. Apel Jasnogórski.

12 czerwca

Msza święta. Śniadanie. Wyjazd do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu – miejsca szczególnych łask związane z wizją św. Siostry Faustyny. Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach nad Odrą. Cmentarz wojenny polskich żołnierzy poległych przy forsowaniu Odry i w walkach o Berlin. Nocleg z obiadokolacją w Świebodzinie. Modlitwy wieczorne.

13 czerwca

Śniadanie. Msza święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie. Wyjazd do Zielonej Góry. Zwiedzanie Konkatedry św. Jadwigi. Odpoczynek w uroczej Palmiarni połączony z spotkaniem integracyjnym przy kawie i słodkiej niespodziance. Wyjazd do Wschowa – Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Matki Bożej Pocieszenia. W miarę wolnego czasy chwila zatrzymania przed zamkiem w Gołuchowie. Obiadokolacja i nocleg w ośrodku Caritas IMBIR w Kaliszu. Nabożeństwo wieczorne w kaplicy.

14 czerwca

Msza święta. Śniadanie. Wyjazd do centrum Kalisza na zwiedzanie uroczych, bogatych w historię zakątków Starego Miasta. Wyjazd do Pustelni Salezjańskiej w Marszałkach, gdzie po ponad dwuletniej katordze w Warszawie na ul. Rakowieckiej siły odzyskiwał abp Antoni Baraniak. Nocleg w Częstochowie (nie ma kolacji i śniadania w sobotę).

15 czerwca

Udział w spotkaniu Akcji Katolickiej na Jasnej Górze. Czas na indywidualne zwiedzanie i modlitwę. Po Mszy świętej wyjazd do Chojnic. Powrót w godzinach wieczornych.

Koszt pielgrzymki 1 200 zł.

Może on ulec małej zmianie z uwagi na zmieniające się ceny paliw. Zgłoszenia wraz z wpłatą 200 zł przyjmujemy w Biurze Parafialnym w godzinach pracy biura.

Zapewniamy

• przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem;

• noclegi w pokojach z łazienkami;

• śniadania i obiadokolacje wg programu;

• bilety wstępu do zwiedzanych miejsc;

• przewodników miejscowych – również w miejscach noclegu;

• codzienną Mszę świętą;

  • opiekę duchową kapłana;
  • ubezpieczenie KL i NNW.