Intencje mszalne

Intencje mszalne

Intencje mszalne od 25 do 31 marca 2019r.

Poniedziałek 3 tydzień Wielkiego Postu – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego –  25.03.2019r.

godz.  6.30 – córkę Magdalenę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  6.30 – męża Konrada w dniu urodzin, rodziców z obojga stron, Zytę, Teresę, Wiolettę

i Kazimierza;

godz.  8.30 – o potrzebne łaski w chwili śmierci dla Teresy;

godz.  8.30 – rodziców: Franciszka i Martę, ich rodziców i rodzeństwo oraz Marylę i Mieczysława;

godz.18.30 – Brygidę Mechlin;

godz.18.30 – Jadwigę Hoppe w 10 rocznicę śmierci, jej męża Pawła oraz Jerzego Jaksz, jego brata

Stefana oraz rodziców;

Wtorek 3 tydzień Wielkiego Postu 26.03.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej z okazji 62 urodzin Andrzeja;

godz.  8.30 – męża Czesława, rodziców i rodzeństwo z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – Kazimierza Nowc  – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.18.30 – rodziców z obojga stron, męża Henryka i brata Jerzego;

godz.18.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Magdaleny z okazji urodzin;

Środa 3 tydzień Wielkiego Postu –  27.03.2019r.

godz.  6.30 – Zdzisława Drobińskiego w 14 rocz. śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  8.30 – Msza św. wotywna ku czci Ducha św.;

godz.  8.30 – Kamilę Worach w 92 rocznicę urodzin i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Jerzego Turczyn w 11 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.18.30 – Leona Orlikowskiego w 20 rocznicę śmierci i rocznicę imienin żony Lidii;

godz.18.30 –  AA;

Czwartek 3 tydzień Wielkiego Postu 28.03.2019r.

godz.  6.30 – Stefana Kartuszyńskiego;

godz.  6.30 – męża Jerzego i syna Mariusza;

godz.  8.30 – Janinę i Kazimierza Zalewskich oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  8.30 – rodziców i teściów: Antoniego i Mariannę oraz Józefa i Pelagię;

godz.18.30 – Jadwigę i Franciszka Jażdżejewskich;

godz.18.30 – Pelagię, Jana Brzózka, Łucję, Kazimierza Zabłotnych, Halinę, Franciszka

Łapkiewiczów, Jadwigę, Alojzego Suchodolskich;

Piątek 3 tydzień Wielkiego Postu 29.03.2019r.

godz.  6.30 – Stefana w 100 rocznicę urodzin, rodziców z obojga stron, Mirosławę, Irenę, Józefa,

Andrzeja i Andrzeja;

godz.  8.30 – Genowefę Szopińską – Borzyszkowską oraz Jerzego Wałdoch w 2 rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – Anastazję i Antoniego i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Józefa Lella w I rocznicę śmierci;

godz.18.30 – rodziców: Martę w rocznicę śmierci i Stanisława oraz siostrę Krystynę

i brata Kazimierza;

Sobota 3 tydzień Wielkiego Postu 30.03.2019r.

godz.  6.30 – Mariana w 26 rocz. śmierci, Jadwigę, brata Antoniego oraz dziadków z obojga stron;

godz.  8.30 – Józefa Kiedrowicz;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Jana;

godz.16.00 – Msza św. dla niepełnosprawnych:

godz.18.30 – Jana Ferlin w rocznicę urodzin, żonę Krystynę, rodziców z obojga stron, rodzeństwo

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – rodziców: Łucję w I rocznicę śmierci i Franciszka Folleher, męża Józefa Drewka

i krewnych z rodziny;

IV Niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019r.

godz.  6.00 – Katarzynę i Jana Zygmunt w rocznicę śmierci, ich rodziców i dusze w czyśćcu

cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  7.30 – za Ojczyznę;

godz.  9.00 – Bronisława i Leona Wałdoch;

godz.10.30 – Edwarda Senger   – intencja od Zakładu Pogrzebowego CARITAS;

godz.10.30 – Ignacego w 2 rocznicę śmierci oraz Pawła w 6 rocznicę śmierci Rynkowskich;

godz.12.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, dary Ducha św. na każdy dzień

dla Mirosławy i Cyryla w 31 rocznicę ślubu i ich dzieci: Marty i Agnieszki;

godz.14.00 – Artura Richlowskiego, Gerarda, Edwarda, Benedykta Walczak i rodziców z obojga

stron;

godz.18.30 – Marię i Tertuliana Dege.

 

Intencje mszalne od 18 do 24 marca 2019r.

Poniedziałek  2 tydzień Wielkiego Postu  –  18.03.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Martę i Józefa Felskich;

godz.  6.30 – Antoniego Albrecht  – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  8.30 – rodziców: Józefinę i Jana, Janinę i Jana, rodzeństwo i dziadków z obojga stron;

godz.  8.30 – Stanisława Gierszewskiego w 4 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (18);

godz.18.30 – rodziców:  Marię i Henryka Ejsmont i dziadków z obojga stron;

godz.18.30 – męża Edmunda w 17 rocznicę śmierci, rodziców: Emilię i Franciszka, Agnieszkę i Agatona i rodzeństwo;

Wtorek 2 tydzień Wielkiego Postu Św. Józefa, Oblubieńca NMP  – 19.03.2019r.

godz.  6.00 – rodziców: Zytę i Józefa Lemańczyk;

godz.  8.30 – rodziców: Józefę i Józefa Giłka, Józefinę i Maksymiliana Połom, braci: Leona, Albina, Stanisława, bratowe: Irenę, Elżbietę, Genowefę i zmarłych z rodzin Giłka i Połom;

godz.10.00 – Józefa Sawczuk w dniu imienin;

godz.15.15 – Józefa z okazji imienin oraz Janinę Drewek;

godz.17.00 – Józefa Kiedrowicza z okazji imienin;

godz.17.00 – Klemensa Kiszewskiego  – intencja od Zakłady Pogrzebowego CARITAS;

godz.18.30 – rodziców: Józefa i Agnieszkę, Józefa i Martę oraz Halinę, Jolantę, Olę, Wacława, Ewę, Marię, Danutę, Ewę, Mariana i Albina;

Środa 2 tydzień Wielkiego Postu  –  20.03.2019r.

godz.  6.30 – Stefanię i Jana Galikowskich i rodziców z obojga stron;

godz.  6.30 – z podziękowaniem Trójcy Przenajświętszej i Św. Rodziny i za wstawiennictwem Ojca Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego za łaskę zdrowia Andrzeja;

godz.  8.30 – Genowefę Zawalisz i jej męża Jana  – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  8.30 – brata Adama w 18 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Szczesnych, Erdmańskich, Rolbieckich, Wilk i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże, siłę i walkę z chorobą dla Piotra;

godz.18.30 – Józefa Daros, rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (20);

Czwartek 2 tydzień Wielkiego Postu  21.03.2019r.

godz.  6.30 – Zofię, Weronikę, Bronisławę i Franciszka Miloch;

godz.  6.30 – Kazimierę i Zygfryda Kłosowskich w 5 rocznicę śmierci Kazimiery;

godz.  8.30 – Tadeusza Chmielewskiego – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  8.30 – rodziców: Annę i Bolesława, rodzeństwo oraz Krzysztofa i Helenę;

godz.18.30 – męża Feliksa Talaśka w 5 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Martę i Józefa Szufrajda, ich dzieci i wnuka Jana;

Piątek 2 tydzień Wielkiego Postu  22.03.2019r.

godz.  6.30 – rodziców z obojga stron, siostrę Danutę, brata Mariana i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – rodziców: Józefa i Anastazję oraz rodzeństwo: Anielę, Jana, Leona i z rodziny Łosińskich;

godz.18.30 – Danutę w 2 rocznicę śmierci i Edmunda w 15 rocznicę śmierci Drzewickich;

godz.18.30 – Wiktorię Myszka – intencja od uczestników  pogrzebu;

Sobota2 tydzień Wielkiego Postu  –  23.03.2019r.

godz.  6.30 – Bernarda, Jana, Władysławę, Irenę Kościelskich;

godz.  6.30 – Edwarda Kłosowskiego w 7 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron  i rodzeństwo;

godz.  8.30 – Irenę Meller w 7 rocznicę śmierci, dziadków z rodziny Meller, Bartłomieja Krauze i dziadków z rodziny Krauzów;

godz.  8.30 – rodziców: Ignacego, Annę, braci: ks. Jana, ks. Alojzego oraz Czesława, Leona, Pawła i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Józefa i Janinę oraz rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Beatę Grzegorzewską w 12 rocznicę śmierci;

III Niedziela Wielkiego Postu 24.03.2019r.

godz.  6.00 – Józefa Drewek – intencja od przyjaciół;

godz.  7.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (24);

godz.  9.00 – Matyldę i Kajetana Wegner, ich rodziców i rodzeństwo;

godz.  9.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie, opiekę Matki Bożej z okazji urodzin Ani i Karola;

godz.10.30 – Elżbietę i Ruperta oraz Zofię i Leona;

godz.10.30 – Klemensa Kiszewskiego – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.12.00 – Klemensa Wysockiego w I rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.14.00 – Chrzest św.

godz.18.30 – Józefa Synoradzkiego w 15 rocznicę śmierci oraz Mariannę, Czesława i Kazimierza.

Intencje mszalne od 11 do 17 marca 2019r.

Poniedziałek 1 dzień Wielkiego Postu  –  11.03.2019r.

godz.  6.30 – Józefa i Weronikę Czaplewskich oraz Bożenę Łącką;

godz.  6.30 – rodziców: Dorotę i Pawła Bucław oraz Różę i Jana Machut i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – w pewnej intencji rodziny;

godz.  8.30 – Józefa w rocz. śmierci i Bronisławę Michałka, Ryszarda Wielgosz i dusze pokrewne;

godz.18.30 – Jerzego Kowalskiego w 2 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziców: Leona i Kwirenę

Kowalskich;

godz.18.30 – rodziców: Joannę i Leona Starzeckich, brata Aleksandra, Anastazję, Helenę, Jana

Szamraj, Teresę, Bernarda Sieg oraz o błogosławieństwo Boże, opiekę Niepokalanej

na każdy dzień dla rodzin dzieci;

Wtorek  – 1 dzień Wielkiego Postu  – 12.03.2019r.

godz.  6.30 – Kazimierza Breska w 29 rocznicę śmierci oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Aleksandra i dla całej rodziny;

godz.  8.30 – Zbigniewa Gackowskiego;

godz.  8.30 – Krystynę Bucław w dniu imienin, Dorotę Bucław w rocznicę śmierci oraz męża Pawła

i Annę i Teofila Klajna;

godz.18.30 – Marka Nieżurawskiego w 2 rocznicę śmierci, rodziców, braci i teściów;

godz.18.30 – Leona Śliwinskiego w dniu 84 rocznicy urodzin, rodziców, rodzeństwo i wszystkich

krewnych, znajomych z obojga stron;

Środa 1 dzień Wielkiego Postu  – 13.03.2019r.

godz.  6.30 – Gerdę Skibicką – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej w 34 rocznicę urodzin dla Piotra;

godz.  8.30 – Tomasza Bolda w dniu urodzin;

godz.  8.30 – ks. Prałata Aleksandra Kłosa, ks. Gustawa, Łucję Budzińską

oraz za fundatorów i budowniczych kościoła;

godz.18.30 – Krystynę – z okazji imienin, brata Kazimierza, ich rodziców: Martę i Stanisława;

godz.18.30 – Justynę i jej syna Szymona, Bernarda, Jerzego, Wandę i Stanisława oraz rodziców

z obojga stron;

Czwartek –  1 dzień Wielkiego Postu  – 14.03.2019r.

godz.  6.30 – Irenę Burchard – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  6.30 – Marka Fligier w 7 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Lazarek i Fligier;

godz.  6.30 – z rodziny Beczek, Mariannę Konstancję, Filipę, Edwarda, Jakuba, Władysława,

Wacława, Jana i brata Henryka;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – Franciszka w 7 rocznicę śmierci, rodziców: Mieczysława i brata Piotra;

godz.18.30 – w intencji misji od VI Róży Misyjnej;

Piątek 1 dzień Wielkiego Postu  – 15.03.2019r.

godz.  6.30 – Teresę i Romana oraz zmarłych z rodziny Czapiewskich, Gawrońskich, Knut

i Janikowskich;

godz.  8.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (15);

godz.  8.30 – Wandę Kufel w 7 rocznicę śmierci, męża Kazimierza i syna Jędrzeja;

godz.  8.30 – Władysławę Słomińską w 13 rocznicę śmierci, jej męża Władysława i rodziców

z obojga stron;

godz.18.30 – Augustyna Helta w rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodzin Helta i Januszewskich;

godz.18.30 – Adriana Januszewskiego – intencja od uczestników pogrzebu;

Sobota 1 dzień Wielkiego Postu  – 16.03.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Józefę i Franciszka oraz Stanisława, Leona, Felicję i Magdę;

godz.  6.30 – Zbigniewa Koprowiaka z okazji imienin, rodziców z obojga stron i córkę Marię;

godz.  8.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (16);

godz.  8.30 – Zenona Sabatowskiego – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – w intencji członków Róż Żywego Różańca Misyjnego i ich rodzin, o błog. Boże

i gorliwość apostolską, a dla zmarłych o Zbawienie – od XVIII Róży Misyjnej;

godz.16.30 – Bronisława i Bogumiłę oraz rodziców z obojga stron;

godz.16.30 – Zbigniewa Kubiak w dniu urodzin oraz rodziców z obojga stron oraz Bronisławę;

godz.18.00 – Bierzmowanie

II Niedziela  Wielkiego Postu –  17.03.2019r.

godz.  6.00 – Helenę i Władysława Borzyszkowskich, rodziców z obojga stron, brata, bratową

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (17);

godz.  9.00 – Janinę i Józefa oraz rodziców z obojga stron;

godz.  9.00 – Krystynę Michałowską – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.10.30 – Ewę Krajewicz w rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.10.30 – rodziców, teściów, babcie, dziadków i zmarłych z rodziny;

godz.12.00 – Romana Karnowskiego w I rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.14.00 – Józefa i Stefanię Landowskich, rodziców i rodzeństwo z obojga stron,

Andrzeja Folleher oraz Danutę i Krystynę Węgrzyn;

godz.18.30 – Józefa, Wiktorię, Marię, Stanisława, Jana Trapp, chrześniaka Tomasza

oraz wszystkich zmarłych z rodziny Piwowarskich.

Intencje mszalne od 4 do 10 marca 2019r.

Poniedziałek 8 tydzień Zwykły – 4.03.2019r.

godz.  6.30 – Kazimierza Kaproń w dniu imienin;

godz.  6.30 – Gertrudę, Bernarda, Zygmunta, Andrzeja, Teresę, Feliksa. Marię, Antoniego

i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – syna Marka, męża Pawła, rodziców, teściów oraz wszystkich zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – Wandę, Stanisława, Mieczysława Pawłowskich oraz rodziców;

godz.18.30 – Martę z okazji urodzin, Bernarda oraz braci: Zygmunta i Kazimierza;

godz.18.30 – Mariana Kopczyńskiego w 8 rocznicę śmierci;

Wtorek 8 tydzień Zwykły – 5.03.2019r.

godz.  6.30 – Emilię i Jana Gibczyńskich, ich rodziców i rodzeństwo;

godz.  6.30 – Urszulę Linda i Krystynę Michałowską – intencja od XVI Róży Misyjnej;

godz.  8.30 – o błogosławieństwo Boże dla maturzystów rocznika 1968 oraz ich rodzin;

godz.  8.30 – rodziców: Janinę i Bolesława Krakowiak, wszystkich zmarłych z rodziny

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – Franciszkę, Franciszka, Maksymiliana i Henryka Kobus;

godz.18.30 – rodziców: Annę i Kazimierza Ollik oraz dziadków z obojga stron;

ŚrodaPopielec – 6.03.2019r.

godz.  6.00 – rodziców: Agnieszkę i Franciszka;

godz.  8.30 – o nawrócenie znanych Panu Bogu osób;

godz.  8.30 – męża Józefa w 7 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron oraz zmarłych

z rodziny;

godz.10.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej,

o prowadzenie Boże dla Rafała i Macieja;

godz.15.15 – Genowefę i Franciszka Kotlenga oraz rodziców i rodzeństwo;

godz.17.00 – Marię, Jana, Feliksa Kiedrowskich i Marylę Mocek;

godz.18.30 – Krzysztofa w 9 rocznicę śmierci i rodziców;

godz.18.30 – Bolesława Spychalskiego w 90 rocznicę urodzin, zmarłych z rodziny

Spychalskich, Dorszyńskich i Pilcków;

Czwartek  po Popielcu – 7.03.2019r.

godz.  6.30 – ojca Józefa w dniu urodzin, matkę Jadwigę, siostrę Kazimierę i dusze w czyśćcu

cierpiące;

godz.  8.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – intencja od Rodziny Radia Maryja;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla żony Brygidy i wnuczki Zuzanny z okazji urodzin;

godz.17.00 – rodziców: Bogdana i Wandę Kwarcińskich, męża Andrzeja Steliga

w 2 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – w intencji kapłanów od XIV Róży Misyjnej;

godz.18.30 – w intencji Rycerzy Kolumba i ich rodzin;

Piątek  po Popielcu 8.03.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Monikę i Józefa Moch;

godz.  6.30 – o uwielbienie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej oraz za wszystkie dusze

w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – Władysławę Pik – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;

godz.  8.30 – Jana i Marię Jarmuła w 32 rocznicę śmierci Marii, Leona, Leokadię, Leszka Lella

oraz Jana Jażdżewskiego;

godz.18.30 – Krystynę Chechła, rodziców, rodzeństwo z obojga stron i synową Ewę;

godz.18.30 – Wandę, Martę i Edmunda;

Sobota –  po Popielcu 9.03.2019r.

godz.  6.30 – Edmunda Kowalczyka, zmarłych z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  6.30 – Krystynę Michałowską – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;  

godz.  8.30 – w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM;

godz.  8.30 – Zenona Kolanko – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.18.30 – Bronisława Lewandowskiego w 19 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny:

Praksedę, Bronisławę, Magdalenę, Tomasza i Stefana;

godz.18.30 – Annę, Franciszkę, Jadwigę, Marcina i zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu

cierpiące;

I Niedziela Wielkiego Postu10.03.2019r.

godz.  6.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla siostry Serafii w 91 rocznicę urodzin;

godz.  7.30 –Ks. Prałata Aleksandra Kłosa – Msza św. gregoriańska (10);

godz.  7.30 – Józefa Kalinowskiego i zmarłych z rodziny;

godz.  9.00 – Józefa Narolcha w 10 rocznicę śmierci i Zbigniewa Blok;

godz.10.30 – Henryka Kordeckiego – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.12.00 – Krzysztofa, Piotra, Edmunda i rodziców

godz.14.00 – Chrzest św.;

godz.18.30 – z rodziny Turzyńskich, Wodzikowskich i Prondzinskich;

Intencje mszalne od 25 lutego do 3 marca 2019r.

Poniedziałek7 tydzień Zwykły –  25.02.2019r.

godz.  6.30 – Mariannę Bacławską – intencja od I Róży Misyjnej;

godz.  6.30 – męża Ryszarda w 23 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, braci: Henryka

i Józefa;

godz.  8.30 – Romana Mateja z okazji urodzin;

godz.  8.30 – Imgardę Chrapkiewicz w 5 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – Krystynę Ferlin i męża Jana;

godz.18.30 – rodziców: Janinę w rocznicę śmierci, Łucjana Kalczuk i zmarłych z rodziny

Zawadzkich;

Wtorek7 tydzień Zwykły – 26.02.2019r.

godz.  6.30 – Krystynę Michałowską – intencja od siostry Urszuli; 

godz.  6.30 – Janinę Kaczmarek w 9 rocznicę śmierci, Krystynę, Franciszka i Krzysztofa, Andrzeja

Zielińskiego i jego rodziców;

godz.  8.30 – Marię i Jana Trzebiatowskich, Stefana i Rozalię Jędrzejczyk i ich rodziców;

godz.  8.30 – rodziców: Edwarda i Różę oraz Józefa i Annę;

godz.18.30 – męża Zygmunta w 5 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Mariana, rodziców, teściów, braci, siostrę Małgorzatę i wszystkich pokrewnych

z obojga stron;

Środa7 tydzień Zwykły – 27.02.2019r.

godz.  6.30 – Barbarę Błaszkowską i Marka Burczyka;

godz.  6.30 – Benignę Erdmann – intencja od uczestników pogrzebu; 

godz.  8.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św.  dla Agnieszki i rodziny;

godz.  8.30 – Franciszka Piekarskiego z okazji urodzin, Zytę Piekarską, rodziców i rodzeństwo

z obojga stron;

godz.18.30 – rodziców: Annę Ignacego, ks. Alojzego w rocznicę śmierci, ks. Jana

oraz braci: Czesława, Leona i Pawła i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – AA;

Czwartek7 tydzień Zwykły – 28.02.2019r.

godz.  6.30 – Jana w 42 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Zajączkowskich,

męża Kazimierza i teściów;

godz.  8.30 – Bogdana Berenta – intencja od uczestników pogrzebu;   

godz.  8.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Henryka oraz dla dzieci z rodzinami;

godz.18.30 – rodziców z obojga stron, siostrę , braci, bratowe i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – Józefa Kiedrowicz;

Piątek 7 tydzień Zwykły1.03.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Jadwigi w 80 rocznicę urodzin;

godz.  6.30 – Alojzego Ginter w 6 rocznicę śmierci, jego żonę Urszulę oraz Kazimierza

i jego rodziców;

godz.  8.30 – Henryka Pokrzywińskiego w I rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – Helenę Kurkowską w rocznicę urodzin oraz Marię i Stanisława Orłowskich

i zmarłych z ich rodzin;

godz.17.00 – rodziców: Albinę i Marcina, babcie Agnieszkę, wnusię Dominikę, rodziców

i rodzeństwo Stefana i Jana Galikowskich oraz ich rodziców i rodzeństwo;

godz.18.30 – Władysławę Pik i męża Jana – intencja od uczestników pogrzebu; 

godz.18.30 – Józefa i Jana Wróblewskich oraz rodziców i rodzeństwo;

Sobota7 tydzień Zwykły 2.03.2019r.

godz.  6.30 – męża Jerzego w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, siostrę Zofię, Romana, ks. Kazimierza, ks. Józefa oraz Melanię i Edmunda Szulc;

godz.  8.30 – rodziców: Józefę i Józefa Giłka w rocznicę śmierci ojca, braci: Leona, Albina,

Stanisława, bratowe: Irenę, Elżbietę, Genowefę i zmarłych z rodzin Giłka i Połom;

godz.  8.30 – Bożenę Jurgermann w I rocznicę śmierci, męża Maksymiliana

oraz dziadków z obojga stron;

godz.15.00 – Msza św. ślubna;

godz.18.30 – męża Pawła w 7 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron oraz Urszulę, Teresę,

Zygmunta, Ryszarda i Henryka;

godz.18.30 –  † Helenę, Jana, Anielę, Mariannę, Bernarda, rodziców chrzestnych i wszystkich

zmarłych krewnych z rodziny;

VIII Niedziela Zwykła 3.03.2019r.

godz.  6.00 – rodziców z obojga stron, brata Stefana i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – rodziców: Helenę i Leona oraz Martę i Jana;

godz.  9.00 – Kazimierza Lewandowskiego z okazji urodzin, jego żonę Helenę, zmarłych z rodzin

z obojga stron i Czesława;

godz.10.30 – Renatę Makowską w I rocz. śm., Tomasza Makowskiego i rodziców z obojga stron

godz.10.30 – Teresę Rydelek w 8 rocznicę śmierci;

godz.12.00 – Eufemię Landowską – intencja od pracowników żłobka;

godz.14.00 – Stefana Kuklińskiego w 4 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.18.30 – Józefa Kościelskiego w dniu urodzin.

Intencje mszalne od 18 do 24 lutego 2019r.

Poniedziałek 6 tydzień Zwykły –  18.02.2019r.

godz.  6.30 – siostrę Kazimierę w dniu urodzin, rodziców: Jadwigę i Józefa i dusze w czyśćcu

cierpiące;

godz.  8.30 – rodziców z obojga stron, brata Włodzimierza, jego żonę Danutę oraz wszystkich

zmarłych z rodzin Wojciechowskich i Kropidłowskich;

godz.  8.30 – mamę Irenę w I rocznicę śmierci, wszystkich zmarłych z rodziny oraz dusze

w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – Ewę Chmielewską w 3 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – rodziców: Stanisława w rocznicę śmierci, Martę Urban oraz rodzeństwo: Krystynę

i Kazimierza;

Wtorek 6 tydzień Zwykły 19.02.2019r.

godz.  6.30 – Helenę Kamińską – intencja od uczestników pogrzebu; 

godz.  6.30 – Helenę Werachowską, męża Antoniego, syna Edmunda, rodziców: Rekowskich,

Urowskich, Weronikę i Józefa Krause;

godz.  8.30 – ojca Wiktora w 31 rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – Irenę Ossowską w 3 rocznicę śmierci i jej ojca Jana;

godz.18.30 – matkę Stanisławę Szczęsną w 5 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – Mieczysława Pochojka w 13 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i wszystkich

zmarłych z rodziny;

Środa 6 tydzień Zwykły –  20.02.2019r.

godz.  6.30 – o dary Ducha św. i patronów w prowadzeniu do świętości życia dla Hiacynty;

godz.  8.30 – Janinę Szefler – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – o szczęśliwą operację dla Józefa;

godz.18.30 – Krzysztofa Jabłońskiego w I rocznicę śmierci;

godz.18.30 – Władysława Perlickiego – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.18.30 – z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Ewy

z okazji urodzin;

Czwartek 6 tydzień Zwykły 21.02.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Gertrudę i Bernarda i brata Eugeniusza;

godz.  6.30 – Henryka Hain i jego żonę Ewę – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – Jadwigę Gleisner i rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Marię i Władysława Gładysz, Klemensa i Zygmunta Siuda oraz rodziców z ob. stron;

godz.18.30 – Pawła Szultka w dniu urodzin, żonę Halinę, rodziców z obojga stron

oraz Krzysztofa;

Piątek 6 tydzień Zwykły 22.02.2019r.

godz.  6.30 – Benignę Erdmann – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Zuzanny oraz jej rodziców i siostrę;

godz.  8.30 – o świętość, wierność i odwagę kapłanów oraz nawrócenie tych, którzy porzucili

kapłaństwo;

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Urszuli i Edwarda w 45 rocznicę ślubu i dla całej rodziny;

godz.18.30 – Hugona w I rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron, siostry, szwagierki

i szwagrów;

Sobota 6 tydzień Zwykły 23.02.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Marianny, Romany i całej rodziny;

godz.  8.30 – Bolesława, Bronisławę Orzołek i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – Małgorzatę Migocką – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.10.00 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, za dar 20 lat trzeźwości Mirosławy, z prośbą

o wytrwałość dla wszystkich zmagających się z chorobą alkoholową i błog. Boże

dla całej rodziny;

godz.16.00 – Msza św. dla niepełnosprawnych: za dusze czyśćcowe z rodziny Anny i Krystiana;

godz.18.30 – Eugeniusza Krawczyk w 5 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i zm. z rodziny;

godz.18.30 – Leona i Irenę Szulc oraz dziadków z obojga stron;

VII Niedziela Zwykła 24.02.2019r.

godz.  6.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. Haliny w 70 rocznicę urodzin i opiekę nad całą rodziną;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  7.30 – za Ojczyznę;

godz.  9.00 – Urszulę Linda w I rocznicę śmierci i jej męża Bolesława Linda;

godz.10.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

w 85 rocznicę urodzin Heleny Ostrowskiej oraz za śp. Męża Bernarda

i syna Wiesława Ostrowskich;

godz.12.00 – Maksymiliana, Franciszkę, Martę, Jana i zmarłych z rodziny;

godz.12.00 – Kazimierę Kienast w 3 rocznicę śmierci, jej męża Leona, ich dzieci i dziadków;

godz.14.00 – Chrzest św.;

godz.18.30 – Józefa Kiedrowicza z okazji urodzin.

Intencje mszalne od 11 do 17 lutego 2019r.

Poniedziałek  5 tydzień zwykły  –  11.02.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Stanisława w 64 rocznicę urodzin;

godz.  8.30 – Zofię, Józefa, Henriettę i Stanisława Gierszewskich;

godz.  8.30 – Jana Ociepa – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;

godz.18.30 – Józefa w dniu urodzin oraz Janinę Drewek;

godz.18.30 – Antoniego Studzińskiego w I rocznicę śmierci, rodziców: Franciszka i Katarzynę,

braci: Huberta i Zygmunta;

Wtorek 5 tydzień zwykły   12.02.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Klarę i Józefa w rocznicę śmierci Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  6.30 – Ignacego Wenderskiego  – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  8.30 – rodziców: Martę w rocznicę śmierci i Bolesława Lipińskich oraz rodzeństwo;

godz.  8.30 – Bronisławę i Jana Kobus;

godz.18.30 – Jana Boruta w 25 rocznicę śmierci, siostrę Teresę, brata Mieczysława, dziadków,

zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące;

Środa 5 tydzień zwykły  –  13.02.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Piotra w 45 rocznicę urodzin;

godz.  6.30 – Mariannę Rubiszewską w 2 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Rubiszewskich,

Dobrodziejów i rodzinę Gawlik;

godz.  8.30 – Janinę Szefler – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;

godz.  8.30 – Ks. Prałata Aleksandra Kłosa, ks. Gustawa, Łucję Budzińską oraz za fundatorów

i budowniczych kościoła;

godz.18.30 – Juliannę, Jana, Marcina, Kazimierza i zmarłych z rodziny Wysińskich;

godz.18.30 – rodziców i zmarłych z rodziny Berent i Miklasz;

Czwartek 5 tydzień zwykły  14.02.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Dawida;

godz.  8.30 – Franciszkę, Antoniego, Klemensa i Petronelę Szczepańskich i zmarłych z rodzin:

Senskich i Szczepańskich;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie

opiekę Matki Bożej dla Zofii z okazji 70 rocznicy urodzin oraz też tak wielkiego

oddania i zaangażowania we wspólnotę Rodziny Radia Maryja przy naszej parafii

i błog. Boże dla całej rodziny;

godz.18.30 – w intencji misji św. od V Róży Misyjnej;

godz.18.30 – rodziców: Jana i Zofię Loch, braci: Józefa, Jerzego, Ryszarda oraz bratową Elżbietę;

godz.18.30 – Wacława Piekarskiego w 5 rocznicę śmierci, Zygmunta, Paulinę, rodzeństwo

i rodziców z obojga stron;

Piątek 5 tydzień zwykły  15.02.2019r.

godz.  6.30 – Agnieszkę Frieda – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;

godz.  6.30 – Stefana, Mirosławę, Irenę, Józefa, Andrzeja, Andrzeja i Marię;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.  8.30 – Helenę Kamińską – intencja od Zakładu Pogrzebowego Caritas;

godz.18.30 – Gertrudę Psuj w I rocznicę śmierci i Franciszka;

godz.18.30 – Jowitę Risop – Gierszewską;

Sobota5 tydzień zwykły  –  16.02.2019r.

godz.  6.30 – Marietę Szmaglik  – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Hiacynty;

godz.  8.30 – Stefana Kartuszyńskiego, rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  8.30 – w intencji członków Róż Żywego Różańca Misyjnego i ich rodzin, o błog. Boże

i gorliwość apostolską, a dla zmarłych o Zbawienie – od I Róży Misyjnej;

godz.15.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Doroty i Józefa Reszka w 50 rocznicę ślubu, oraz dla dzieci,

wnuków i wszystkich obecnych gości;

godz.18.30 – Alicję Data w 19 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej dla Karola w I rocznicę

urodzin i dla całej rodziny;

VI Niedziela Zwykła 17.02.2019r.

godz.  6.00 – Zofię Makowską w 2 rocznicę śmierci i jej męża Jana;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Krystynę i Tadeusza Smorong w 3 rocznicę śmierci Krystyny;

godz.  9.00 – Jana Ociepa  – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.10.30 – męża Roberta Grzybek w 2 rocznicę śmierci;

godz.10.30 – Zygmunta Rutkowskiego w I rocznicę śmierci oraz Janinę i Alfonsa Pokojskich

i Józefa;

godz.12.00 – rodziców: Jadwigę i Franciszka, Klarę i Edmunda oraz dziadków z obojga stron;

godz.14.00 – Helenę, Józefa i Janinę Szczepańskich, Irenę i Czesława Flohr i ich rodziców;

godz.18.30 – żonę Krystynę Spręgel w 8 rocznicę śmierci oraz rodzeństwo z obojga stron.

Intencje mszalne od 04 do 10 lutego 2019r.

Poniedziałek 4 dzień zwykły  –  4.02.2019r.

godz.  6.30 – o zdrowie dla Krystyny i Czesława Osowickich;

godz.  6.30 – Stanisława Uziało oraz rodziny z obojga stron;

godz.  8.30 – Władysławę w rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin Karsztajn i Cupa;

godz.  8.30 – rodziców: Józefę i Mariana, szwagra Józefa, ks. Stefana, siostrę Eugenię, teściów:

Genowefę i Jana i wszystkich zmarłych krewnych z rodziny;

godz.18.30 – Romana Narloch w I rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny z obojga stron;

godz.18.30 – mamę Stanisławę Szczęsną i rodzeństwo z obojga stron;

Wtorek  – 4 dzień zwykły  – 5.02.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Antoniego, Teodozję Nakielskich i siostrę Janinę;

godz.  8.30 – Ligię Banasiak i jej rodziców;

godz.  8.30 – rodziców Jana i Agatę i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – rodziców: Kornelię i Leona Myk, krewnych z rodziny Myk, Błoczyńskich i Gut;

godz.18.30 – Henryka Falkowskiego w I rocznicę śmierci;

Środa 4 tydzień zwykły – 6.02.2019r.

godz.  6.30 – Jadwigę i Leona Olik, ich córkę Marię i zięcia Kazimierza Kaproń;

godz.  8.30 – Agnieszkę Frieda – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  8.30 – Alojzego Labenz, rodziców z obojga stron, braci, bratowe i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – Rozalię Słomińską, jej męża Mikołaja i Józefa, rodziców z obojga stron, rodzeństwo

oraz zmarłych z rodzin: Górnickich: Katarzynę i Franciszka;

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św., o zgodę w rodzinie w Nowym Roku

oraz o pomyślne zdanie matury dla Jędrzeja;;

Czwartek –  4 tydzień zwykły – 7.02.2019r.

godz.  6.30 – Leonarda Piotrowskiego z okazji urodzin;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski w minionym roku, z prośbą o błog.

Boże i zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Wojciecha w 8 rocznicę urodzin;

godz.  8.30 – Jana Zawalisz – intencja od uczestników  pogrzebu;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Józefa w 91 rocznicę urodzin i dla całej rodziny;

godz.17.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuka Piotra Pestki;

godz.18.30 – w intencji kapłanów od XIII Róży Misyjnej;

godz.18.30 – w intencji Rycerzy Kolumba;

Piątek 4 tydzień zwykły 8.02.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Leona i Martę, rodzeństwo i Magdalenkę;

godz.  6.30 – rodziców: Augustyna, Łucję, Marię Twork, siostrę Stanisławę Okuniewską,

szwagra Gerarda Weiner;

godz.  8.30 – Kunegundę Klepin w 6 rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – rodziców: Stanisławę, Leonarda Makowskich oraz Stefanię, Edmunda i Marka

godz.18.30 – Stefanię w rocznicę śmierci, Pawła, Romana, Stefana, Krystynę i Barbarę;

godz.18.30 – rodziców: Jana i Franciszkę Mielke, braci: Jana, Bernarda i Albina,

Adelę Krzyżanowską oraz o zdrowie dla siostry Krystyny;  

Sobota 4 tydzień zwykły – 9.02.2019r.

godz.  6.30 – z rodziny Prądzyńskich, Turzyńskich, Wodzikowskich i Roberta;

godz.  6.30 – o potrzebne łaski doczesne i duchowe, zdrowie i opiekę Maryi dla Jadwigi

oraz o zbawienie dla Reginy, Anny i Stefanii;

godz.  8.30 – w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM;

godz.  8.30 – rodziców: Józefa i Agnieszkę, Józefa i Martę oraz Halinę, Jolantę, Olę, Wacława,

Ewę, Marię, Danutę, Ewę, Mariana i Albina;  

godz.18.30 – Kazimierza i Jadwigę Fierek, Franciszkę i Jana Meller i Władysława Błoczyńskiego;

godz.18.30 – Jana, Helenę, Alfonsa i Mirosławę i wszystkich krewnych z obojga stron;

godz.18.30 – Zygfryda Tyborskiego w dniu jego urodzin;

V Niedziela  Zwykła –  10.02.2019r.

godz.  6.00 – Helenę i Władysława Borzyszkowskich, rodziców z obojga stron, brata, bratową

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  7.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Henryka w 46 rocznicę ślubu;

godz.  9.00 – Zofię Łoś w I rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.10.30 – Antoninę Lesińską, jej męża Władysława, Henryka, Zofię i Jana Jaworskich;

godz.10.30 – Błażeja i Gertrudę Jutrzenka Trzebiatowskich oraz synów: Kazimierza, Tadeusza

i Eufemię;

godz.12.00 – Hieronimę Kamińską, jej męża Augusta oraz Janinę i Aleksandra Musiał;

godz.14.00 – Chrzest św.;

godz.18.30 – Teodorę i Antoniego Kadzińskich w rocznicę śmierci.

Intencje mszalne od 28 stycznia do 3 lutego 2019r.

Poniedziałek 3 tydzień Zwykły – 28.01.2019r.

godz.  6.30 – kolegów;

godz.  6.30 – o błogosławieństwo Boże dla solenizantki Mieczysławy Winowskiej

w 96 rocznicę urodzin;

godz.  8.30 – Lucjana Tabath w 20 rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – Franciszka, Irenę, Grzegorza, Łukasza Minta, Annę i Józefa Polaszek oraz Marię

i Antoniego Kubickich;

godz.18.30 – Jana Kania w I  rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Gertrudę Follehr – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.18.30 – Jadwigę Mrozek Gliszczyńską w 2 rocznicę śmierci, męża Jana, rodziców

i rodzeństwo z obojga stron;

Wtorek 3 tydzień Zwykły – 29.01.2019r.

godz.  6.30 – Tadeusza Jażdżewskiego – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Mateusza i dla całej rodziny;

godz.  8.30 – o szczęśliwe rozwiązanie dla Barbary i Magdaleny;

godz.  8.30 – Jędrzeja Kufel w 15 rocznicę śmierci i zmarłych rodziców: Wandę i Kazimierza;

godz.18.30 – Franciszkę i Leona Dobek oraz ich rodziców i rodzeństwo;

godz.18.30 – z podziękowaniem za dar życia;

Środa3 tydzień Zwykły – 30.01.2019r.

godz.  6.30 – Andrzeja, Stefana, Mirosławę, Józefa, Andrzeja i Andrzeja;

godz.  6.30 – rodziców z obojga stron, Jadwigę i Stanisława Hinc oraz Joannę i Brunona

Reszke, siostrę Jadwigę, szwagrów: Rajmunda i Kazimierza, babcie i dziadków z obojga stron;

godz.  8.30 – Stanisława Pawłowskiego w 4 rocznicę śmierci i zmarłe rodzeństwo;

godz.  8.30 – w intencji mieszkańców Osiedla im. Michała Drzymały i za zmarłych z tego osiedla;

godz.18.30 – Józefa Kiedrowicza;

godz.18.30 – w intencji A A;

godz.18.30 – ojca Jana z okazji urodzin, teściów oraz dziadków i babcie z obojga stron i dusze

w czyśćcu cierpiące;

Czwartek  3 tydzień Zwykły – 31.01.2019r.

godz.  6.30 – o uzdrowienie z choroby i błogosławieństwo Boże dla Emilki;

godz.  6.30 – Józefę, Michała, Stanisławę, Teresę, jej rodziców i wszystkich członków rodziny;

godz.  8.30 – z rodziny: Kręckich, Teszków, Żelewskich i dusze w czyśćcu cierpiące

w 41 rocznicę śmierci matki Marii Żelewskiej;

godz.  8.30 – brata Marka w 17 rocznicę śmierci, męża Mariana, syna Mariusza i rodziców

z obojga stron;

godz.18.30 – Czesławę, Jana i Andrzeja Behrendt, Romana Piesika i zmarłych z obojga stron;

godz.18.30 – Martę w 16 rocznicę śmierci oraz Stanisława, Zbigniewa Dalke, Władysławę

i Jerzego Śledź oraz zmarłych z rodziny Kołatków;

Piątek  3 tydzień Zwykły 1.02.2019r.

godz.  6.30 – Władysławę i Lucjana Chmielewskich, zmarłych z rodziny

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – Mariannę i Zygmunta Gackowskich;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla rodziny Orszt i o pomyślne zdanie

egzaminów dla Nadii;

godz.17.00 – Zofię Laska w 12 rocznicę śmierci, Albina Laska w 3 rocznicę śmierci

oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.18.30 – Stefana, Katarzynę Mięsikowskich, Alfonsa, Martę, Roberta, Jana

i Halinę Niemczyk

godz.18.30 – Zbigniewa w 10 rocznicę śmierci, jego żonę  oraz za Małgorzatę i zmarłych

z rodziny;

Sobota – Ofiarowanie Pańskie –  3 tydzień Zwykły   – 2.02.2019r.

godz.  6.00 – Mariannę i Franciszka Pondo i za zmarłych z rodzin Koziara i Pondo;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej w 34 rocznicę ślubu Wiesławy i Zdzisława Knopek i dla całej rodziny;

godz.  8.30 – Annę, Mariannę i Józefa Stuckich, Weronikę, Franciszka i Jana Wojciechowskich

oraz ich rodziców;

godz.10.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Marii z okazji urodzin i imienin oraz błog. Boże dla całej rodziny;

godz.15.15 – Teresę Dronzek w 2 rocznicę śmierci, jej matkę Gertrudę;

godz.17.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marty w dniu urodzin;

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. w 30 rocznicę ślubu Iwony i Bogusława i dla całej rodziny;

IV Niedziela Zwykła3.02.2019r.

godz.  6.00 –rodziców: Leokadię i Franciszka, siostrę Brigidę, brata Franciszka i zm. z rodziny;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Gabrieli i Dariusza oraz za śp. Franciszkę i Stefana Szonszor;

godz.  9.00 – rodziców: Elżbietę, Bernarda, brata Eugeniusza, Justynę, jej syna Szymona

oraz zmarłych z rodzin Kuczkowskich;

godz.10.30 – Wandę Pacek w I rocznicę śmierci, Alfonsa, Teresę, zmarłych z rodzin Pacek,

Nenca, Kleman i Michalik;

godz.12.00 – Janusza Lackowskiego w rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.12.00 – Henrykę Niebylską w 16 rocznicę śmierci, męża Mieczysława, rodziców z obojga

stron oraz Józefę i Kazimierza Zyskowskich i rodziców z obojga stron;

godz.14.00 – †  syna Henryka Miler w 14 rocznicę śmierci, męża Karola Michałowskiego,

braci: Mariana, Władysława, rodziców: Rozalię i Franciszka;

godz.18.30 – Andrzeja Folleher w 14 rocznicę śmierci, rodziców, teściów i zmarłych z rodzin

Folleher, Landowskich i Milewskich.

Intencje mszalne od 21 do 27 stycznia 2019r.

Poniedziałek2 tydzień Zwykły –  21.01.2019r.

godz.  6.30 – Gertrudę Kroplewską w dniu jej urodzin;

godz.  6.30 – Mariannę i Kazimierza Matys;

godz.  8.30 – Zenona Piątkowskiego w 11 rocznicę śmierci, rodziców: Łucję i Jana Żychskich;

godz.  8.30 – Jadwigę w I rocz. śmierci oraz za wstawiennictwem św. Faustyny w pewnej intencji;

godz.15.30 – Tadeusza Draszanowskiego z okazji urodzin i rodziców z obojga stron;

godz.15.30 – rodziców: Józefa i Agnieszkę, Józefa i Martę oraz Halinę, Jolantę, Olę, Wacława,

Ewę, Marię, Danutę, Ewę, Mariana i Albina;

Wtorek2 tydzień Zwykły – 22.01.2019r.

godz.  6.30 – w pewnej intencji rodziny;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Piotra w 8 rocznicę ślubu;

godz.  8.30 – rodziców: Jana i Agatę i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – Ryszarda Januszewskiego i jego siostrę Urszulę Klimczak;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Renaty i Jana oraz dzieci i ich rodzin;

godz.15.30 – Franciszka Basińskiego w rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny Kasprzak

i Basińskich;

Środa2 tydzień Zwykły – 23.01.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Władysławę i Józefa Synak i dziadków z obojga stron;

godz.  6.30 – o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, światło Ducha św. dla Katarzyny

i Artura;

godz.  8.30 – Gertrudę i Aleksandrę Rekowskich oraz ich syna Jana;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej w 58 rocznicę ślubu Brygidy i Kazimierza i dla całej rodziny;;

godz.15.30 – Franciszka Łukaszewskiego w dniu urodzin;

godz.15.30 – Zofię Czapiewską w 12 rocznicę śmierci, jej męża Alojzego, syna Alojzego,

Bernarda, Marię i Teresę;

Czwartek2 tydzień Zwykły – 24.01.2019r.

godz.  6.30 – o zdrowie dla wnuczki Laury;

godz.  6.30 – Józefa Szlachcikowskiego w 10 rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – rodziców z obojga stron, braci, bratowe oraz dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – syna Sebastiana w dniu urodzin, Tadeusza, Bogusława, Eugeniusza, Józefa, Adama,

zmarłych z rodziny Erdmańskich, Szczesnych, Rolbieckich i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Felicji w 91 rocznicę urodzin oraz dla córek z rodzinami;

godz.15.30 – Jana Konkolewskiego w 3 rocznicę śmierci, jego żonę Jadwigę oraz zmarłych

z obojga stron;

Piątek 2 tydzień Zwykły25.01.2019r.

godz.  6.30 – Zofię i Jana Bucholc i syna Onyfrego;

godz.  6.30 – Ryszarda w 12 rocznicę śmierci, zmarłych rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  8.30 – z rodziny Kroplewskich, Gregus, Szarejko oraz w intencji dawcy narządu;

godz.  8.30 – Antoniego, Franciszkę, Klemensa, Petronelę Szczepańskich oraz zmarłych z rodzin:

Senskich i Szczepańskich;

godz.15.30 – rodziców: Elżbietę i Władysława Łąckich;

godz.15.30 – ojca Stefana Szporysz w 18 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron

i babcię Michalinę;

Sobota2 tydzień Zwykły 26.01.2019r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Franciszka;

godz.  8.30 – Krystynę Bucław w dniu urodzin oraz rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św.  dla syna Macieja z okazji urodzin;

godz.10.00 – Msza św. dla niepełnosprawnych : o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary

Ducha św. i potrzebne łaski dla Siostry Iwony w dniu urodzin;

godz.14.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Heleny i Magnusa Miszewskich w 50 rocznicę ślubu

i błog. Boże dla całej rodziny;

godz.18.30 – z rodziny Boether w rocznicę urodzin Aleksandry, Zdzisława, Leszka i Jana;

godz.18.30 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej, dary Ducha św.

dla Ani i Kalinki z okazji urodzin;

III Niedziela Zwykła 27.01.2019r.

godz.  6.00 – Jadwigę, Marcina, Franciszkę, rodziców z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  7.30 – w intencji Ojczyzny;

godz.  9.00 – Zytę i Józefa Lemańczyków w 4 rocznicę śmierci Zyty;

godz.10.30 – rodziców: Monikę i Józefa Moch;

godz.10.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski w dniu urodzin, z prośbą o dalsze

błogosławieństwo Boże i zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha św. dla dzieci;

godz.12.00 – Krystynę Ferlin, męża Jana, rodziców z obojga stron, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.14.00 – Chrzest św.

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Andrzeja i Marii w 45 rocznicę ślubu

oraz błog. Boże dla całej rodziny.

Intencje mszalne od 14 do 20 stycznia 2019r.

Poniedziałek 1 tydzień Zwykły –  14.01.2019r.

godz.  6.30 – Teresę i Jana Żurawskich;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla rodziny;

godz.  8.30 – ks. Gustawa, Łucję Budzińską oraz za fundatorów i budowniczych kościoła;

godz.  8.30 – Annę Buszkiewicz – intencja od Zakładu Pogrzebowego CARITAS;

godz.15.30 – Jerzego w 9 rocznicę śmierci oraz o błogosławieństw o Boże dla syna Dawida;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Julity i Janusza w 36 rocznicę ślubu

i dla całej rodziny;

Wtorek 1 tydzień Zwykły 15.01.2019r.

godz.  6.30 – siostrę Jadwigę Waszczeniuk – Pallotynkę;

godz.  6.30 – Rajmunda Synak i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.  8.30 – Bolesława i Juliannę Jaworskich, Bożenę i Marcina Korniluk;

godz.15.30 – matkę Stanisławę Kowalikowską w 25 rocznicę śmierci, ojca Leona, Teresę, Alfreda,

Kowalikowskich, Bogumiłę i Tadeusza Wojciechowskich, ks. Mariana Turzyńskiego

i zmarłych z rodziny Kowalikowskich;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Beaty w dniu urodzin oraz Bożą opiekę i dary Ducha św.

dla jej męża i dzieci;

Środa 1 tydzień Zwykły –  16.01.2019r.

godz.  6.30 – Stefana Kartuszyńskiego;

godz.  6.30 – Zbigniewa Laskowskiego w 11 rocznicę śmierci, rodziców: Tadeusza i Reginę

Pawłowskich;

godz.  8.30 – Marka Musolfa – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – rodziców: Józefę i Józefa Giłka w rocznicę śmierci matki, braci: Leona, Albina,

Stanisława, Gerarda, bratowe: Irenę, Elżbietę, Eugenię i zmarłych z rodzin Giłka i Połom;

godz.15.30 – Jerzego z okazji urodzin, zmarłych z rodziny Motykowskich;

godz.15.30 – Helenę, Jana, Mariannę, Bernarda i ich rodziców, rodzeństwo i wszystkich krewnych

z rodziny;

Czwartek 1 tydzień Zwykły 17.01.2019r.

godz.  6.30 – Helenę i Józefa Grzonkowskich, wszystkich zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu

cierpiące;

godz.  6.30 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej, Św. Rodziny dla Brygidy

i Stanisława Brunków i dla całej ich rodziny;

godz.  8.30 – Kazimierę i Józefa Sarnowskich w rocznicę śmierci Józefa;

godz.  8.30 – rodziców: Jana, Anielę oraz Franciszkę, Ludwikę, Józefa, Emilię, Jana, Józefa,

Kazimierza, Michała, Annę i Jerzego oraz zmarłych z obojga stron;

godz.15.30 – matkę Jadwigę w 26 rocznicę śmierci;

godz.15.30 – rodziców, teściów, męża Mariana w 49 rocznicę śmierci, ojca Józefa Teszka

oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

Piątek 1 tydzień Zwykły 18.01.2019r.

godz.  6.30 – Piotra Piekarskiego w rocznicę urodzin;

godz.  6.30 – Stanisławę Soszka w pół roku po śmierci, męża Tadeusza, zięcia Ryszarda,

rodziców: Mariannę i Stanisława oraz krewnych z rodziny Soszka;

godz.  8.30 – Anielę, Czesława, Bogdana, Jerzego i Teresę;

godz.  8.30 – Jakuba w rocznicę śmierci, żonę Jadwigę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

i zmarłą Grażynę;

godz.15.30 – męża i ojca Piotra Dronzek z okazji urodzin;

godz.15.30 – Gertrudę i Franciszka, zmarłych z rodziny Ostrowskich;

Sobota 1 tydzień Zwykły 19.01.2019r.

godz.  6.30 – Jerzego Żuchowskiego w 8 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.  6.30 – Zofię Foleher – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – Bogumiłę Filasek w 10 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – w intencji członków Róż Żywego Różańca Misyjnego i ich rodzin, o błog. Boże

i gorliwość apostolską, a dla zmarłych o Zbawienie – od XVI Róży Misyjnej;

godz.18.30 – o nawrócenie dla Oli i błogosławieństwo Boże;

godz.18.30 – Annę Kołodziejczyk w 16 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Władysława,

Wojciecha, Waldemara oraz Teresę, Franciszkę Kołodziejczyk;

II Niedziela Zwykła 20.01.2019r.

godz.  6.00 – Kazimierza Łangowskiego oraz o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Krystyny;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Natalię i Konstantego Kotlarków w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny;

godz.  9.00 –

godz.10.30 – Krzysztofa w 11 rocznicę śmierci oraz rodziców: Janinę i Edwarda;

godz.10.30 – Stanisława Zdrojewskiego w I rocznicę śmierci;

godz.12.00 – Władysławę Szweda w I rocznicę śmierci, jej męża Alfonsa i zmarłych z rodziny;

godz.14.00 – Wacława Bilickiego w 12 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron,

oraz o błogosławieństwo Boże dla Moniki i Wojciecha i szczęśliwe rozwiązanie;

godz.18.30 – Teresę, jej męża Jana, zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże

dla całej rodziny.

Intencje mszalne od 07 do 13 stycznia 2019r.

Poniedziałek po Objawieniu Pańskim –  7.01.2019r.

godz.  6.30 – Katarzynę Gierszewską;

godz.  6.30 – Martę i Józefa Felskich w 27 rocznicę śmierci Józefa;

godz.  8.30 – matkę Jadwigę w rocznicę śmierci, ojca Zygmunta, teściów i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Brygidy i Stanisława;

godz.15.30 – z rodziny Ebertowskich: Reginę, Piotra i Jana;

godz.15.30 – Gerarda i Brygidę oraz rodziców z obojga stron;

Wtorek po Objawieniu Pańskim 8.01.2019r.

godz.  6.30 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz szczęśliwą operację dla Jakuba;

godz.  6.30 – Andrzeja Zielińskiego w 21 rocznicę śmierci, jego rodziców, braci, Janinę, Krystynę,

Franciszka i Krzysztofa Kaczmarek oraz wszystkich zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – Ryszarda Januszewskiego;

godz.  8.30 – Aleksandra Jeszka w 19 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny z obojga stron;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Heleny w 91 rocznicę urodzin oraz dary Ducha św. dla całej rodziny;

godz.15.30 – Ryszarda Falkowskiego w 11 rocznicę śmierci jego rodziców, brata oraz Annę

i Konstancję;

Środa po Objawieniu Pańskim –  9.01.2019r.

godz.  6.30 – Krzysztofa Mierkiewicza w rocznicę śmierci oraz rodziców: Danielę i Henryka;

godz.  6.30 – z rodzin Sióstr Pallotynek;

godz.  8.30 – Monikę, Franciszka, Andrzeja i Henryka;

godz.  8.30 – Stefana Jędrzejek – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.15.30 – Anastazję i Antoniego i zmarłych z rodziny Karnowskich;

godz.15.30 – Leona Śliwinskiego w 18 rocznicę śmierci, rodzeństwo i rodziców z obojga stron

i wszystkich krewnych;

Czwartek po Objawieniu Pańskim10.01.2019r.

godz.  6.30 – Bernarda w 36 rocznicę śmierci, Jadwigę, Jerzego i zmarłych z rodziny;

godz.  6.30 – Kazimierza Kroplewskiego w 6 rocznicę śmierci, jego rodziców oraz Urszulę

z okazji urodzin i Alojzego Ginter;

godz.  8.30 – Teresę Obst w 8 rocznicę śmierci, rodzeństwo i rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – Agnieszkę Laganek w I rocznicę śmierci;

godz.15.30 – w intencji misji św. od IV Róży Misyjnej;

godz.15.30 – Stanisławę Grzelak z okazji urodzin, córkę Barbarę i zmarłych z rodziny: Helenę

Metlicką i Melanię Szczesną;

Piątek po Objawieniu Pańskim11.01.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Marię i Kazimierza, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  6.30 – Józefa i Genowefę Leszczyńskich;

godz.  8.30 – Alfonsa Kotlenga w I rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – Stanisława Orłowskiego w rocznicę śmierci, Marię Orłowską, Helenę Kurkowską

i zmarłych z ich rodzin;

godz.15.30 – Reginę Leda w rocznicę urodzin, męża Edwarda i rodziców z obojga stron;

godz.15.30 – matkę Aleksandrę Radtke w 3 rocznicę śmierci, ojca Kazimierza, brata Romana

oraz krewnych i przyjaciół;

godz.15.30 – Zygmunta Dzwonkowskiego w 4 rocznicę śmierci,  rodziców i rodzeństwo z obojga

stron;

Sobotapo Objawieniu Pańskim –  12.01.2019r.

godz.  6.30 – o powrót do zdrowia dla Ewy;

godz.  6.30 – rodziców Józefę i Franciszka Miszewskich, rodzeństwo: Felicję i Stanisława

oraz zmarłych z rodzin Miszewskich i Frymark;

godz.  8.30 – w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM;

godz.  8.30 – Petronelę Szczepańską w I rocznicę śmierci;

godz.13.00 – Msza św. z chrztem św.;

godz.18.30 – Helenę Kubiak w 20 rocznicę śmierci, jej męża Alojzego, syna Zbigniewa

oraz rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Mariana Skórczewskiego w 14 rocznicę śmierci, Halinę Skórczewską z okazji

urodzin oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019r.

godz.  6.00 – Helenę i Władysława Borzyszkowskich, rodziców z obojga stron, brata, bratową i

dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Helenę i Leona oraz ich rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  9.00 – o zdrowie i potrzebne łaski dla wnuków: Oliwii, Mikołaja, Kacpra, Jakuba, Zuzanny,

Juliana, Lidii i Filipa;  

godz.10.30 – Janinę Kubańską w 7 rocznicę śmierci;

godz.10.30 – Annę i Władysława Folleher, ich rodziców i rodzeństwo oraz Andrzeja i Bogdana;

godz.12.00 – Jana Krzoska w 25 rocznicę śmierci;

godz.14.00 – Chrzest św.;

godz.18.30 – Leokadię i Jana Kiedrowicz w 33 rocznicę śmierci Jana.