Intencje mszalne

Intencje mszalne

Intencje mszalne od 14 do 20 stycznia 2019r.

Poniedziałek 1 tydzień Zwykły –  14.01.2019r.

godz.  6.30 – Teresę i Jana Żurawskich;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla rodziny;

godz.  8.30 – ks. Gustawa, Łucję Budzińską oraz za fundatorów i budowniczych kościoła;

godz.  8.30 – Annę Buszkiewicz – intencja od Zakładu Pogrzebowego CARITAS;

godz.15.30 – Jerzego w 9 rocznicę śmierci oraz o błogosławieństw o Boże dla syna Dawida;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Julity i Janusza w 36 rocznicę ślubu

i dla całej rodziny;

Wtorek 1 tydzień Zwykły 15.01.2019r.

godz.  6.30 – siostrę Jadwigę Waszczeniuk – Pallotynkę;

godz.  6.30 – Rajmunda Synak i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.  8.30 – Bolesława i Juliannę Jaworskich, Bożenę i Marcina Korniluk;

godz.15.30 – matkę Stanisławę Kowalikowską w 25 rocznicę śmierci, ojca Leona, Teresę, Alfreda,

Kowalikowskich, Bogumiłę i Tadeusza Wojciechowskich, ks. Mariana Turzyńskiego

i zmarłych z rodziny Kowalikowskich;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Beaty w dniu urodzin oraz Bożą opiekę i dary Ducha św.

dla jej męża i dzieci;

Środa 1 tydzień Zwykły –  16.01.2019r.

godz.  6.30 – Stefana Kartuszyńskiego;

godz.  6.30 – Zbigniewa Laskowskiego w 11 rocznicę śmierci, rodziców: Tadeusza i Reginę

Pawłowskich;

godz.  8.30 – Marka Musolfa – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – rodziców: Józefę i Józefa Giłka w rocznicę śmierci matki, braci: Leona, Albina,

Stanisława, Gerarda, bratowe: Irenę, Elżbietę, Eugenię i zmarłych z rodzin Giłka i Połom;

godz.15.30 – Jerzego z okazji urodzin, zmarłych z rodziny Motykowskich;

godz.15.30 – Helenę, Jana, Mariannę, Bernarda i ich rodziców, rodzeństwo i wszystkich krewnych

z rodziny;

Czwartek 1 tydzień Zwykły 17.01.2019r.

godz.  6.30 – Helenę i Józefa Grzonkowskich, wszystkich zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu

cierpiące;

godz.  6.30 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej, Św. Rodziny dla Brygidy

i Stanisława Brunków i dla całej ich rodziny;

godz.  8.30 – Kazimierę i Józefa Sarnowskich w rocznicę śmierci Józefa;

godz.  8.30 – rodziców: Jana, Anielę oraz Franciszkę, Ludwikę, Józefa, Emilię, Jana, Józefa,

Kazimierza, Michała, Annę i Jerzego oraz zmarłych z obojga stron;

godz.15.30 – matkę Jadwigę w 26 rocznicę śmierci;

godz.15.30 – rodziców, teściów, męża Mariana w 49 rocznicę śmierci, ojca Józefa Teszka

oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

Piątek 1 tydzień Zwykły 18.01.2019r.

godz.  6.30 – Piotra Piekarskiego w rocznicę urodzin;

godz.  6.30 – Stanisławę Soszka w pół roku po śmierci, męża Tadeusza, zięcia Ryszarda,

rodziców: Mariannę i Stanisława oraz krewnych z rodziny Soszka;

godz.  8.30 – Anielę, Czesława, Bogdana, Jerzego i Teresę;

godz.  8.30 – Jakuba w rocznicę śmierci, żonę Jadwigę, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

i zmarłą Grażynę;

godz.15.30 – męża i ojca Piotra Dronzek z okazji urodzin;

godz.15.30 – Gertrudę i Franciszka, zmarłych z rodziny Ostrowskich;

Sobota 1 tydzień Zwykły 19.01.2019r.

godz.  6.30 – Jerzego Żuchowskiego w 8 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.  6.30 – Zofię Foleher – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – Bogumiłę Filasek w 10 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – w intencji członków Róż Żywego Różańca Misyjnego i ich rodzin, o błog. Boże

i gorliwość apostolską, a dla zmarłych o Zbawienie – od XVI Róży Misyjnej;

godz.18.30 – o nawrócenie dla Oli i błogosławieństwo Boże;

godz.18.30 – Annę Kołodziejczyk w 16 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny: Władysława,

Wojciecha, Waldemara oraz Teresę, Franciszkę Kołodziejczyk;

II Niedziela Zwykła 20.01.2019r.

godz.  6.00 – Kazimierza Łangowskiego oraz o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Krystyny;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Natalię i Konstantego Kotlarków w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny;

godz.  9.00 –

godz.10.30 – Krzysztofa w 11 rocznicę śmierci oraz rodziców: Janinę i Edwarda;

godz.10.30 – Stanisława Zdrojewskiego w I rocznicę śmierci;

godz.12.00 – Władysławę Szweda w I rocznicę śmierci, jej męża Alfonsa i zmarłych z rodziny;

godz.14.00 – Wacława Bilickiego w 12 rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obojga stron,

oraz o błogosławieństwo Boże dla Moniki i Wojciecha i szczęśliwe rozwiązanie;

godz.18.30 – Teresę, jej męża Jana, zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże

dla całej rodziny.

 

Intencje mszalne od 07 do 13 stycznia 2019r.

Poniedziałek po Objawieniu Pańskim –  7.01.2019r.

godz.  6.30 – Katarzynę Gierszewską;

godz.  6.30 – Martę i Józefa Felskich w 27 rocznicę śmierci Józefa;

godz.  8.30 – matkę Jadwigę w rocznicę śmierci, ojca Zygmunta, teściów i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Brygidy i Stanisława;

godz.15.30 – z rodziny Ebertowskich: Reginę, Piotra i Jana;

godz.15.30 – Gerarda i Brygidę oraz rodziców z obojga stron;

Wtorek po Objawieniu Pańskim 8.01.2019r.

godz.  6.30 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz szczęśliwą operację dla Jakuba;

godz.  6.30 – Andrzeja Zielińskiego w 21 rocznicę śmierci, jego rodziców, braci, Janinę, Krystynę,

Franciszka i Krzysztofa Kaczmarek oraz wszystkich zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – Ryszarda Januszewskiego;

godz.  8.30 – Aleksandra Jeszka w 19 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny z obojga stron;

godz.15.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Heleny w 91 rocznicę urodzin oraz dary Ducha św. dla całej rodziny;

godz.15.30 – Ryszarda Falkowskiego w 11 rocznicę śmierci jego rodziców, brata oraz Annę

i Konstancję;

Środa po Objawieniu Pańskim –  9.01.2019r.

godz.  6.30 – Krzysztofa Mierkiewicza w rocznicę śmierci oraz rodziców: Danielę i Henryka;

godz.  6.30 – z rodzin Sióstr Pallotynek;

godz.  8.30 – Monikę, Franciszka, Andrzeja i Henryka;

godz.  8.30 – Stefana Jędrzejek – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.15.30 – Anastazję i Antoniego i zmarłych z rodziny Karnowskich;

godz.15.30 – Leona Śliwinskiego w 18 rocznicę śmierci, rodzeństwo i rodziców z obojga stron

i wszystkich krewnych;

Czwartek po Objawieniu Pańskim10.01.2019r.

godz.  6.30 – Bernarda w 36 rocznicę śmierci, Jadwigę, Jerzego i zmarłych z rodziny;

godz.  6.30 – Kazimierza Kroplewskiego w 6 rocznicę śmierci, jego rodziców oraz Urszulę

z okazji urodzin i Alojzego Ginter;

godz.  8.30 – Teresę Obst w 8 rocznicę śmierci, rodzeństwo i rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – Agnieszkę Laganek w I rocznicę śmierci;

godz.15.30 – w intencji misji św. od IV Róży Misyjnej;

godz.15.30 – Stanisławę Grzelak z okazji urodzin, córkę Barbarę i zmarłych z rodziny: Helenę

Metlicką i Melanię Szczesną;

Piątek po Objawieniu Pańskim11.01.2019r.

godz.  6.30 – rodziców: Marię i Kazimierza, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  6.30 – Józefa i Genowefę Leszczyńskich;

godz.  8.30 – Alfonsa Kotlenga w I rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – Stanisława Orłowskiego w rocznicę śmierci, Marię Orłowską, Helenę Kurkowską

i zmarłych z ich rodzin;

godz.15.30 – Reginę Leda w rocznicę urodzin, męża Edwarda i rodziców z obojga stron;

godz.15.30 – matkę Aleksandrę Radtke w 3 rocznicę śmierci, ojca Kazimierza, brata Romana

oraz krewnych i przyjaciół;

godz.15.30 – Zygmunta Dzwonkowskiego w 4 rocznicę śmierci,  rodziców i rodzeństwo z obojga

stron;

Sobotapo Objawieniu Pańskim –  12.01.2019r.

godz.  6.30 – o powrót do zdrowia dla Ewy;

godz.  6.30 – rodziców Józefę i Franciszka Miszewskich, rodzeństwo: Felicję i Stanisława

oraz zmarłych z rodzin Miszewskich i Frymark;

godz.  8.30 – w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM;

godz.  8.30 – Petronelę Szczepańską w I rocznicę śmierci;

godz.13.00 – Msza św. z chrztem św.;

godz.18.30 – Helenę Kubiak w 20 rocznicę śmierci, jej męża Alojzego, syna Zbigniewa

oraz rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Mariana Skórczewskiego w 14 rocznicę śmierci, Halinę Skórczewską z okazji

urodzin oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019r.

godz.  6.00 – Helenę i Władysława Borzyszkowskich, rodziców z obojga stron, brata, bratową i

dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Helenę i Leona oraz ich rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  9.00 – o zdrowie i potrzebne łaski dla wnuków: Oliwii, Mikołaja, Kacpra, Jakuba, Zuzanny,

Juliana, Lidii i Filipa;  

godz.10.30 – Janinę Kubańską w 7 rocznicę śmierci;

godz.10.30 – Annę i Władysława Folleher, ich rodziców i rodzeństwo oraz Andrzeja i Bogdana;

godz.12.00 – Jana Krzoska w 25 rocznicę śmierci;

godz.14.00 – Chrzest św.;

godz.18.30 – Leokadię i Jana Kiedrowicz w 33 rocznicę śmierci Jana.