Zakończenie Kursu ALFA

17 czerwca 2012r. uroczystą kolacją zakończyliśmy w parafii Matki Bożej Królowej Polski Kurs ALFA. Uczestniczyło ponad 50 osób. Wraz z księdzem proboszczem i księżmi wikariuszami mogliśmy cieszyć się błogosławieństwem Bożych darów, o jakich świadczyli uczestnicy kursu ALFA, a jakie Pan dał nie tylko im, ale także wszystkim zaangażowanym w prowadzenie i współtworzenie kursu.

Jestem Bogu ogromnie wdzięczna za łaskę ewangelizacji Kursem ALFA w naszej parafii już od 10 lat. To niezwykłe, kiedy możemy na własne oczy oglądać cuda Bożej miłości – przemianę życia, uzdrowienie zranień, przeszłości , chorób, oraz nowe narodzenie z Ducha Świętego. Tego nie jest w stanie dokonać żaden, nawet najlepszy terapeuta na świecie. Tylko Bóg potrafi dokonywać „operacji miłości na otwartym sercu”.

Kiedy Bóg naprawia to, co zniszczone, odbudowuje to, co zrujnowane – brakuje słów wdzięczności, płyną łzy wzruszenia i radości.

I chcemy mówić za św. Pawłem 2Kor.3.2-3 :

Wy jesteście naszym listem, pisanym w sercach naszych, listem, który znają i czytają wszyscy ludzie. Powszechnie o was wiadomo, żeście listem Chrystusowym dzięki naszemu posługiwaniu, listem napisanym nie atramentem, lecz Duchem Boga żywego; nie na kamiennych tablicach , lecz na żywych tablicach serc”

I znów Duch Święty rozbudza pragnienie aby ewangelizować dalej, bo przecież tak wiele osób jeszcze nie zna Pana.

Violetta

ŚWIADECTWA:

1.ŚWIADECTWO – Sabina

2.ŚWIADECTWO Danka i Mateusz

3.ŚWIADECTWO – Radek

[nggallery id=32]