Pielgrzymka Akcji Katolickiej po polskich sanktuariach

Pielgrzymka Akcji Katolickiej po polskich sanktuariach

Akcja Katolicka przygotowuje kolejną pielgrzymkę po polskich sanktuariach. Odbędzie się ona w dniach 16 – 20 czerwca 2020 roku.

PROGRAM

16 czerwca wtorek

Zwiedzanie Katedry Niepokalanego Poczęcia w Koszalinie – Msza święta, Bazyliki Konkatedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu, sanktuarium Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie, Konkatedry pw. św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim + koncert organowy. Nocleg w domu pielgrzyma ,,TOTUS TUUS” przy sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie. Obiadokolacja.

17 czerwca środa

Msza święta. Śniadanie. Przed południem zwiedzanie  Szczecina z przewodnikiem. Następnie sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach nad Odrą. Cmentarz Wojenny I Armii Wojska Polskiego w Siekierkach. Nocleg w Lubuskim Nazarecie Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Kęszycy Leśnej. Obiadokolacja.

18 czerwca czwartek

Śniadanie. Msza święta . Zwiedzanie z przewodnikiem takich miejsc jak: Opactwo Cystersów w Gościkowie Paradyżu, Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu, Sanktuarium św. Jacka z Cudem Eucharystycznym w Legnicy. Nocleg w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium św. Anny na Górze św. Anny. Obiadokolacja.

19 czerwca piątek

Śniadanie . Msza święta. Zwiedzanie z przewodnikiem takich miejsc jak: zamku w Mosznej z kaplicą zamkową, Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim, sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy, Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Częstochowie. Nocleg w Domu Pielgrzyma im. Św. Jana Pawła II. Bez posiłku.

20 czerwca sobota

Śniadanie w Domu Pielgrzyma. Uroczysty przemarsz na Jasną Górę zakończony Mszą św. na Wałach Jasnogórskich. Po Mszy św. wyjazd do Chojnic.

Organizatorzy zapewniają:

Codzienną Mszę świętą

Posiłki wg programu

Obsługę przewodników

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Przejazd luksusowym autokarem

Ubezpieczenie KL i NNW

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od pogody, kondycji uczestników oraz godzin otwarcia obiektów

Koszt pielgrzymki 650 zł.

Zapisy i zaliczkę w wysokości 200 zł przyjmuje biuro parafialne. Pozostałą część należności nalży uiścić nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem pielgrzymki.