KONCERT ZESPOŁU 2Tm2,3

KONCERT ZESPOŁU 2Tm2,3

Serdecznie zapraszamy na akustyczny koncert zespołu 2Tm2,3, który odbędzie się we wtorek 12 marca 2019 r., o godz. 19.30  w parafii MB Królowej Polski w Chojnicach.

Wstęp jest BEZPŁATNY. Jednak WARUNKIEM jest posiadanie wydrukowanego biletu, który można pobrać na stronie www.tymoteusz.evenea.pl

Zespół 2Tm2,3 powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych a stworzyli go trzej muzycy: Tomasz Budzyński „BUDZY” – lider legendarnej grupy Armia, Dariusz Malejonek „MALEO” – założyciel grupy Houk,obecnie lider Maleo Reggae Rockers, Robert Friedrich „LICA” współtwórca zespołów Acid Drinkers i Flapjack, założyciel i lider zespołu Arka Noego i Luxtorpeda.

2Tm2,3 ma na koncie 5 płyt, na których łączą się różne style muzyczne, od ostrego metalowego brzmienia przez reggae, punk rock, folk aż do spokojnych utworów akustycznych. Wszystkie płyty mimo tak wielkiej różnorodności stylistycznej, łączy wspólny mianownik – teksty, są to biblijne psalmy, oraz fragmenty ksiąg i listów Starego i Nowego Testamentu. Zespół pierwotnie rockowy, od kilku lat wykonuje także (raz w roku w okresie Wielkiego Postu) koncerty akustyczne, wzbogacając swoje brzmienie instrumentami dętymi oraz kwartetem smyczkowym, grając jednocześnie łagodniejsze wersje swoich utworów.

Do tej pory 2TM2,3 zagrał niezliczoną ilość koncertów w Polsce, grał również w USA, Wielkiej Brytanii, Czechach i na Ukrainie. Wielokrotnie brał udział w koncertach telewizyjnych emitowanych przez TVP, TV Polonia oraz dziesiątki stacji regionalnych.