Intencje mszalne

Intencje mszalne

Intencje mszalne od 20 do 26 listopada 2017r.

Poniedziałek – 20.11.2017r.

godz.  6.30 – męża Konrada, Wiolettę, Zytę, Teresę, Kazimierza, rodziców z obojga stron

oraz babcie i dziadków;

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla Łucji;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla rodziny;

godz.  8.30 – Jadwigę w rocznicę urodzin, Jana, Mariana, dziadków i babcie z obojga stron, Jana

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – Krzysztofa Sząszor w 8 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny z obojga stron;

godz.18.30 – Wandę Czortek w I rocznicę śmierci i jej męża Kazimierza;

godz.18.30 – Krystynę Sawicką  – intencja od uczestników pogrzebu;

Wtorek – 21.11.2017r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Błażeja w 18 rocznicę urodzin;

godz.  8.30 –Waldemara w I rocznicę śmierci;

godz.  8.30 – z podziękowaniem Panu Bogu za ks. Janusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo,

opiekę Matki Bożej i Aniołów;

godz.18.30 –rodziców z obojga stron, męża Alojzego, braci i bratowe;

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla ks. Proboszcza;

Środa – 22.11.2017r.

godz.  6.30 – z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w dniu urodzin i imienin;

godz.  6.30 – Wincentego, Franciszka i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 – rodziców: Reginę i Józefa, brata Kazimierza, teściów oraz zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – Łucję, rodziców i teścia;

godz.18.30 – zmarłych członków Klubu Seniora Osiedla Budowlanych;

godz.18.30 – z rodziny Kasprzak, Basińskich i Słomińskich;

godz.18.30 – Eugeniusza, Waldemara Zielińskich;

Czwartek –  23.11.2017r.

godz.  6.30 – Irenę Wojciechowską  – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  6.30 – Kazimierę Rudera – intencja od VII Róży Misyjnej;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – rodziców: Ryszarda i Eugenię Słupek, córkę Jolantę i rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Martę Gontarską  – intencja od Zakładu Pogrzebowego CARITAS;

godz.18.30 – Klemensa Kaczmarek z okazji imienin;

Piątek  24.11.2017r.

godz.  6.30 – Franciszkę i Wojciecha Podlewskich i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – rodziców: Katarzynę w 25 rocznicę śmierci i Pawła, Stanisławę i Bolesława,

rodzeństwo i dziadków z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  8.30 –  z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą z dalsze błogosławieństwo Boże,

opiekę Matki Bożej w 33 rocznicę ślubu Jadwigi i Leszka oraz za zmarłych  z rodziny

Walkowskich, Klinger, Kuklińskich, Nykułów;

godz.18.30 – Józefa Matyszewskiego w rocznicę śmierci, rodziców i braci z obojga stron;

godz.18.30 – Jadwigę Paczkowską  – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.18.30 – Zuzannę i Ludwika Urbaniak z okazji urodzin;

Sobota – 25.11.2017r.

godz.  6.30 – Alojzego Ollik;

godz.  8.30 – Bronisławę w 25 rocznicę śmierci, Bolesława i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – rodziców: Martę i Józefa Narloch, braci: Edwarda, Kazimierza, Józefa, Jana

i szwagra Antoniego;

godz.16.00 – Msza św. dla bierzmowanych – GPS;

godz.17.00 – Msza św. dla niepełnosprawnych;

godz.18.30 –Krystiana, Stanisława, Zbigniewa, Czesławę Marasz;

godz.18.30 – Marię, Władysława, Józefa Czarnowskich, Pelagię, Zenona Figel

i dziadków z obojga stron;

godz.18.30 – Benedykta Rudzińskiego w 6 rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron

i brata Albina;

Niedziela – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 26.11.2017r.

godz.  6.00 – Ewę, Bogdana Osowskich, Marię, Franciszka, Stefana Peplińskich i krewnych

z ich rodzin;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  7.30 – za Ojczyznę oraz członków Chóru Parafialnego CONSONO i Akcji Katolickiej;

godz.  9.00 – Halinę Szultka oraz rodziców: Wandę i Józefa;

godz.  9.00 – Dominika Dorawa w 12 rocz. śmierci, Bogusławę, Mieczysława, Eugeniusza Bluma;

godz.10.30 – Antoniego Podlewskiego w rocznicę śmierci, żonę Leokadię i ich dzieci;

godz.10.30 – Mariana Chrapkiewicza w 6 rocznicę śmierci, Helenę Tomczak w 7 rocznicę śmierci

i zmarłych z rodziny;

godz.12.00 – Pawła Demko w 13 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny;

godz.14.00 – teściów: Gertrudę, Kazimierza, męża Stefana Przytarskiego oraz Henryka, Tadeusza,

Ludwikę i Romana Przytarskich;

godz.18.30 –Irenę i Józefa Piotrowskich.

 

Intencje mszalne od 13 do 19 listopada 2017r.

Poniedziałek 13.11.2017r.

godz.  6.30 – Jerzego Ringwelskiego z okazji urodzin, rodziców z obojga stron, rodzeństwo

oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Barbary;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – męża Jana w rocznicę śmierci, brata Zygmunta i rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Stanisława Gierszewskiego rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.18.30 – Alfonsa Hapka w rocznicę śmierci i urodzin;

Wtorek – 14.11.2017r.

godz.  6.30 – Franciszka Pelowskiego, rodziców z obojga stron, Franciszkę i Stanisława,

rodzeństwo, Krystynę, Zygmunta, Felicję, Mieczysława, Paulinę, Rozalię

i zmarłych z rodziny Butkiewicz;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – Kazimierę, Józefę, Edmunda i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Jana i Elżbietę Stanke oraz dziadków z obojga stron;

godz.18.30 – męża i zmarłych z rodziny;

Środa – 15.11.2017r.

godz.  6.30 – Gertrudę Januszewską w 85 rocznicę urodzin;

godz.  6.30 – Zdzisława Manszewskiego  – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – rodziców: Anielę i Bernarda w rocznicę urodzin i kolejną śmierci;

godz.18.30 – rodziców: Józefa i Agnieszkę, Józefa i Martę oraz Jolantę, Olę, Wacława, Ewę,

Marię, Danutę, Ewę, Mariana i Albina;  

godz.18.30 – brata Stefana, bratową Marylę oraz rodziców: Jadwigę i Wiktora i dziadków

z obojga stron;

Czwartek – 16.11.2017r.

godz.  6.30 – Gertrudę Hoppe;

godz.  6.30 – ojca Tadeusza w 70 rocz. śmierci, matkę Eugenię, męża Henryka i brata Jerzego;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – Wandę Stanisławską w 2 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie, wszelkie łaski, dozgonną miłość dla Sylwii

i Radosława z okazji zawarcia sakramentu małżeństwa;

godz.18.30 – Floriana Muszytowskiego, rodziców z obojga stron, rodzeństwo, krewnych

i znajomych;

Piątek17.11.2017r.

godz.  6.30 – Lidię Sabatowską  – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – Janusza Cybulskiego  – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  8.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla całej rodziny, dzieci i wnuków;

godz.18.30 – Jana Żurawskiego, rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. dla całej rodziny;

godz.18.30 – Alfonsa Jasnowskiego w 26 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i zmarłych

z rodziny;

Sobota 18.11.2017r.

godz.  6.30 – Stanisława Rudnika w 7 rocznicę śmierci, żonę Jadwigę i krewnych z obojga stron

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. w 40 rocznicę ślubu Gabrieli i Leszka na każdy

dzień dla rodziny;

godz.  8.30 – Halinę Spierewka – od III Róży Misyjnej;

godz.  8.30 – w intencji członków Róż Żywego Różańca Misyjnego i ich rodzin, o błog. Boże

i gorliwość apostolską, a dla zmarłych o Zbawienie – od III Róży Misyjnej;

godz.17.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej w 50 rocznicę ślubu Barbary i Andrzeja Kupczyk;

godz.18.30 – Piotra Reszka w 5 rocznicę śmierci;

godz.18.30 – Józefa, Wiktorię, Marię, Stanisława, Jana Trapp oraz wszystkich zmarłych

z rodziny Piwowarskich;

godz.18.30 – rodziców: Leokadię w 2 rocznicę śmierci Jana Wysockich oraz Leokadię

i Bolesława Hapka;

XXXIII Niedziela Zwykła 19.11.2017r.

godz.  6.00 –Leona Kin i zmarłych z rodzin Kin i Stoltman;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Reginę, Jadwigę, Henryka Dithelma i zmarłych z rodziny Kaszubowskich;

godz.  9.00 – Martę Januszewską w 7 rocznicę śmierci, jej męża i rodziców z obojga stron;

godz.10.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Barbary i Tadeusza w 40 rocznicę śmierci;

godz.12.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla całej rodziny w 60 rocznicę urodzin Mirosława;

godz.12.00 – Pawła Hoppe w 7 rocznicę śmierci, jego żonę Jadwigę, Jerzego Jaksz

w 17 rocznicę śmierci i jego żonę;

godz.14.00 – Mariana Stanisławskiego, Krystynę Chamier Ciemińską, Annę i Augusta Piesików

oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.18.30 – Jana Ostrowskiego w 7 rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron;

godz.18.30 – Jana, rodziców: Łucję i Piotra, teściów: Elżbietę i Józefa, rodzeństwo, krewnych,

znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

Intencje mszalne od 06 do 12 listopada 2017r.

Poniedziałek  – 06.11.2017r.

godz.  6.30 – Józefa, Mariannę, Edmunda, Zygmunta, Mieczysława, Weronikę i Gerarda;

godz.  6.30 – Stefana, Mirosławę, Irenę, Józefa, Andrzeja i Andrzeja;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – o szczęśliwe rozwiązanie i opiekę Matki Bożej dla Anety;

godz.18.30 – rodziców, dziadków z obojga stron i siostrę Zofię;

godz.18.30 – ojców: Edmunda Kowalczyka, Kazimierza Pułakowskiego, ich rodziców, teściów,

rodzeństwo, krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące;

Wtorek – 07.11.2017r.

godz.  6.30 – z rodziny Kobus, Bielawa i Kiedrowicz;

godz.  6.30 – Aurelię i Łucję;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – męża Jana i rodziców z obojga stron;

godz.18.30 –Eugeniusza Remus w I rocznicę śmierci;

godz.18.30 – Jadwigę Dąbrowską  – intencja od uczestników pogrzebu;

Środa – 08.11.2017r.

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej na kolejne lata wspólnego życia w 42 rocznicę ślubu Elżbiety

i Józefa oraz dary Ducha św., Bożą mądrość dla dzieci i wnuków;  

godz.  6.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Marii i Piotra i całej rodziny;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.18.30 – Romana Piesik, jego rodziców, teściów i zmarłych z rodziny Piesik i Berendt;

godz.18.30 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej w 90 rocznicę urodzin Alicji;

Czwartek – 09.11.2017r.

godz.  6.30 – Halinę w 22 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzin z obojga stron;

godz.  6.30 – Gertrudę, Bernarda, Teresę, Feliksa, Marię, Antoniego, Zygmunta, Gertrudę,

Czesława i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – męża Stefana i rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – rodziców: Annę i Bolesława, chrześniaka Krzysztofa oraz Helenę, Annę, Henryka,

Jakuba Laska;

godz.18.30 – w intencji Rycerzy Kolumba;

godz.18.30 – w intencji misji – od VII Róży Misyjnej;

godz.18.30 – Damiana Grochowskiego  – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.18.30 – Bernarda, Wiesława Ostrowskich oraz Janinę i Zygfryda Kosidowskich i zmarłych

z obojga stron;

Piątek 10.11.2017r.

godz.  6.30 – Kazimierza Breska oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron;

godz.  6.30 – rodziców: matkę Annę w 16 rocznicę śmierci, ojca Kazimierza Ollik;

godz.  8.30 – Mariana w 4 rocznicę śmierci, syna Mariusza, brata Marka i rodziców z obojga stron;

godz.  8.30 – rodziców: Józefinę i Jana, Janinę i Jana oraz rodzeństwo i dziadków z obojga stron;

godz.18.30 – Edmunda Kręskiego w 13 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron i Bronisławę;

godz.18.30 – rodziców: Zofię i Alfonsa Derka oraz Annę i Tadeusza Dziameckich i zm. z rodziny;

godz.18.30 – Janinę Idzikowską, Kazimierza Miszewskiego, Irenę Zywert i zmarłych z rodziny;

Sobota 11.11.2017r.

godz.  6.30 – Emilię, Danutę, Romana Bednasz, dziadków i babcie z obojga stron;

godz.  6.30 – rodziców: Władysławę i Józefa i dziadków z obojga stron;

godz.  8.30 – w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji TRWAM;

godz.  8.30 – ks. Gustawa, Łucję Budzińską oraz za fundatorów i budowniczych kościoła;

godz.17.00 – Msza św. dla bierzmowanych – GPS;

godz.18.30 –Edmunda Tybura, rodziców: Emilię i Franciszka, Agnieszkę i Agatona;

godz.18.30 – rodziców: Franciszkę i Leona Reszkowskich;

godz.18.30 – z rodzin: Lorbieckich i Warsińskich;

XXXII niedziela Zwykła 12.11.2017r.

godz.  6.00 – rodziców: Agatę i Józefa Knut, Bronisławę Janikowską oraz zmarłych z rodziny:

Czapiewskich, Gawrońskich, Knut, Pestka, Janikowskich, Pałubickich, Budzińskich i Bratz;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Józefę, Bolesława Zimoch, Halinę, Bogdana, Wiesława i Adama Zimoch;

godz.10.30 – Salomeę Kurs i rodziców z obojga stron;

godz.10.30 – Gerarda Kleman z okazji 76 rocznicy urodzin i zmarłych z rodziny;

godz.12.00 – Józefa Rachwalskiego w 40 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny;

godz.12.00 – Józefa Michalskiego w 4 rocznicę śmierci;

godz.14.00 – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błog. Boże i zdrowie,

opiekę Matki Bożej dla Klemensa i Jadwigi Januszewskich w 55 rocznicę ślubu i dla całej rodziny;

godz.14.00 – Janinę Milewską w 6 rocznicę śmierci, Andrzeja Folleher z okazji urodzin i imienin

oraz zmarłych z rodzin: Milewskich, Landowskich, Folleher i Węgrzyn;

godz.18.30 – Franciszka Gierszewskiego w 32 rocznicę śmierci, jego żonę Józefę i krewnych

 

Intencje mszalne od 30 października do 5 listopada 2017r.

Poniedziałek30.10.2017r.

godz.  6.30 – Cezarego Podlewskiego – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.  6.30 – rodziców, siostrę Irenę, brata Stanisława, rodziców chrzestnych, Mirosławę, Alfonsa,

dziadków i wszystkich zmarłych krewnych z obojga stron;

godz.  8.30 – męża Andrzeja Rudnik, rodziców: Wandę i Bronisława oraz brata Czesława Pstrong;

godz.  8.30 – Helenę i Feliksa Rogowskich oraz krewnych z obojga stron;

godz.15.00 – zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Franciszka i rodziny

oraz za śp. ojca Roberta – Msza św. z chrztem;

godz.18.30 – Brygidę Mechlin – intencja od Zakładu Pogrzebowego „CARITAS”;

godz.18.30 – Zygmunta Knopek w I rocznicę śmierci;

godz.18.30 – rodziców: Weronikę i Franciszka Puchert, ich rodziców i rodzeństwo: Józefa

i Agnieszkę Pałubickich, Marka Żywickiego, Leona, Stanisławę, Teresę, Alfreda

Kowalikowskich i ks. Mariana Turzyńskiego;

Wtorek –  31.10.2017r.

godz.  6.30 – Andrzeja Ponieckiego w rocznicę śmierci, rodziców: Irenę i Antoniego oraz zmarłych

krewnych i znajomych;

godz.  6.30 – Kazimierza Kaproń, Jadwigę i Leona Olik, Zofię i Stanisława Kaproń i krewnych

z obojga stron;

godz.  8.30 – Wandę i Marcelego Warnków i o zdrowie dla Tadeusza;

godz.  8.30 – rodziców: Jadwigę i Leonarda;

godz.18.30 –żonę Bernardę Marcinkiewicz;

godz.18.30 – z rodzin: Orłowskich i Hintz;

godz.18.30 – Halinę Kowalewską w 19 rocznicę śmierci, Jolantę Jachimek w 3 rocznicę śmierci

oraz Mirosława, Kazimierza i Edmunda Jażdżewskich;

Środa – Wszystkich Świętych – 01.11.2017r.

godz.  6.00 – Bernarda Orzłowskiego i zmarłych z rodziny Orzłowskich i Szypryt;;

godz.  7.30 – rodziców z obojga stron i zmarłych z rodzin i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – Krystynę i Mieczysława Jagielskich;

godz.  9.00 – Helenę, Wandę i Ireneusza;

godz.  9.00 – rodziców: Walerię i Edwarda oraz rodzeństwo: Halinę, Jerzego i Jana;

godz.10.30 – Genowefę Majewską w 2 rocznicę śmierci;

godz.10.30 – Edwarda Żebrowskiego w 31 rocznicę śmierci, rodziców z obojga stron

i brata Czesława;

godz.12.00 – matkę Bronisławę w 31 rocznicę śmierci, męża Romana, teściów: Gertrudę i Józefa

oraz rodzeństwo z obojga stron;

godz.18.30 – Irenę i Józefa Piotrowskich;

Czwartek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – 02.11.2017r.

godz.  6.00 – rodziców: Leona i Martę, rodzeństwo i Magdalenkę;

godz.  6.00 – rodziców: Leokadię i Franciszka, brata Franciszka, siostrę Brygidę

i zmarłych z rodziny;

godz.  8.30 – wspólna za zmarłych;

godz.10.00 – Jana i Zenona Wiskich;

godz.10.00 – męża Witolda Senske w 2 rocznicę śmierci, rodziców: Mariannę i Edwarda Łońskich,

Annę i Leona Senskich, dziadków z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.15.15 – Franciszka Kapłańskiego w dniu urodzin;

godz.17.00 – rodziców: Władysławę i Jerzego Śledź oraz zm. z rodziny Dalke, Kołatków i Śledź;

godz.18.30 – w intencji kapłanów od XIV Róży Misyjnej;

godz.18.30 – Irenę i Józefa Piotrowskich;

Piątek – 03.11.2017r.

godz.  6.30 – rodziców: Agnieszkę i Franciszka, siostrę Helenę, brata Bernarda, Henryka

w 8 rocznicę śmierci oraz bliskie osoby z rodziny Agatę, Gertrudę, Annę i Jadwigę;

godz.  8.30 – męża Henryka, rodziców z obojga stron, brata i bratową;

godz.  8.30 – Bolesława i Helenę Mleczek;

godz.17.00 – rodziców: Władysławę i Jana Słomińskich i dziadków z obojga stron;

godz.17.00 – męża Pawła, syna, Marka, ojca Tadeusza, teściów: Marię i Franciszka oraz wszystkich

zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.18.30 – Rozalię i Teofila Jankowskich, Zofię i Aleksandra Rydygier i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – męża Zygmunta, ojca Jana i zmarłych z rodziny;

Sobota – 04.11.2017r.

godz.  6.30 – Panu Bogu wiadomej intencji z okazji imienin;

godz.  6.30 – Joannę i Franciszka Born,  rodziców z obojga stron, rodzeństwo, Eugeniusza

Michałowskiego, Franciszka Nalaskowskiego, Martę Pałubicką i Olgierda Olszowy;

godz.  8.30 – z rodziny Dzięcielskich, Robaszkiewicz, Węckiewicz i Jaśkiewicz;

godz.  8.30 – Klemensa, Franciszkę i Antoniego Szczepańskich i zmarłych z rodzin Senskich

i Szczepańskich;

godz.18.30 – rodziców: Elżbietę i Ruperta oraz dziadków i zmarłych z rodziny;

godz.18.30 – Zofię Turczyn – intencja od uczestników pogrzebu;

godz.18.30 – Alfonsa Szupke i zmarłych z rodziny;

XXXI Niedziela Zwykła 05.11.2017r.

godz.  6.00 – męża Zbigniewa w 18 rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny z obojga stron;

godz.  6.00 – żonę Helenę Borzyszkowską, rodziców z obojga stron, brata bratową

i dusze w czyśćcu cierpiące;

godz.  7.30 – za parafian;

godz.  9.00 – Elżbietę, Antoniego, Annę, Wincentego, Zofię i Piotra;

godz.  9.00 – Urszulę Cysewską w 12 rocznicę śmierci, Zygmunta, Antoninę, Teodora, Czesława

i zmarłych z rodziny;

godz.10.30 – Marię i Stanisława Orłowskich, Helenę Kurkowską i zmarłych z ich rodzin;

godz.12.00 –Antoniego Worach w 20 rocznicę śmierci, Kamilę Worach w 11 rocznicę śmierci

i zmarłych z rodziny z obojga stron;

godz.14.00 – Józefa Kościelskiego w 30 rocznicę śmierci i rodziców Karpińskich;

godz.18.30 – męża Jerzego, rodziców z obojga stron, Władysława, Jerzego, Ryszarda

i dusze w czyśćcu cierpiące.